fbpx

Zoga movement

ZOGA MOVEMENT – to terapia ruchem, której twórcą jest Wojciech Cackowski. Jest koncepcją dla każdego, kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. Ta nowatorska koncepcja ćwiczeń polega na poszukiwaniu możliwości ciała do uwolnienia ruchu i osiągnięcia równowagi.

Celem tej metody jest przywrócenie większej równowagi zarówno ułożenia statycznego ciała, jak i jego swobodnego poruszania się w grawitacji. Bowiem właściwa sylwetka jest wynikiem poprawnego ułożenia poszczególnych segmentów ciała tzn. ułożenie głowy, środka klatki piersiowej, miednicy, środka naszego podpory na stopach w jednej linii. Kiedy nie musimy niepotrzebnie używać siły mięśni, aby utrzymać ciało, wówczas ciało jest swobodne, nie zużywa energii i grawitacja jest naszym sprzymierzeńcem. Bo kiedy ciało jest w symbiozie z grawitacją, wówczas w prawidłowy sposób oddziaływuje ona na naszą fizjologię: prawidłową pracę mięśni, stawów, prawidłowe ukrwienie oraz stan homeostazy.

Ciało, które jest w równowadze oprócz lekkości ruchów i ogólnie lepszego zdrowia, pozwala na osiągniecie dużo lepszych efektów w odmładzaniu szyi i twarzy!

Zoga Movement jest koncepcją ruchu dla osób w każdym wieku. Pozwala odkryć nowe możliwości twojego ciała, zmienia twoją sylwetkę