fbpx

Terapie twarzy

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.

E.E. Schmitt

MANUALNE TERAPIE TWARZY
MANUALNE TERAPIE TWARZY TERAPIE MANUALNE - to koncepcja dla każdego, kto preferuje naturalne metody odmładzania. Jest bardzo dobrą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Kondycja skóry jest bardzo ważna dla naszego wyglądu, ale ważne - a może najważniejsze - jest to, co pod nią, czyli mięśnie i tkanki.
TERAPIE EstGen
TERAPIE EST GEN EstGen to jedyne na świecie preparaty o uniwersalnym działaniu, które oparte są na innowacyjnej formule działającej na poziomie komórkowym, których inteligentna receptura pozwala rozwiązać określony problem skóry, dostosowując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.
MONDUNIQ W ZABIEGACH
TERAPIE EST GEN Monduniq to profesjonalna marka kosmetyczna, która korzysta z surowców najwyższej jakości i zanim produkt trafi na rynek, wszystkie jego formy testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów, co daje możliwość opracowania finalnej formuły produktu, najbardziej skutecznej i łatwej w zastosowaniu.
Inne
Zastosowanie zabiegów oczyszczających, zagęszczających skórę czy niwelujących głębsze zmarszczki jest bardzo dobrym połączeniem z terapiami odmładzającymi.