fbpx

Treningi i inne

Niezależnie od tego ile mamy lat i jaką mamy kondycję fizyczną, ruch zawsze odmładza nasz organizm !

Jednak należy pamiętać, że dzięki aktywności fizycznej pozostaje się młodym tak długo, jak długo się ruszamy. Ruch ma “krótki termin przydatności”, nie da się go przechowywać w organizmie, więc trzeba go regularnie powtarzać. W swojej ofercie chcę zaproponować Wam aktywność która porusza wszelkie komórki, przepływy i części ciała(zarówno te na zewnątrz jak i wewnątrz) tak aby nawet najmniejsza jego część nie została pominięta. Będziemy zarówno serwisować nasze organy, pracować z oddechem, emocjami jak i dokonywać zmian w przestrzennej organizacji ciała prowadzącej do bardziej wydajnego wzorca postawy.

 

A co to daje?


Jeżeli każda komórka jest dotleniona i mamy udrożnione przepływy do każdej części naszego ciała to jest ono dobrze odżywione. A tak odżywione ciało pozostaje młode i zdrowe! W każdym momencie znakomicie radzi sobie z patogenami co prowadzi do spadku stanów zapalnych w organizmie i zahamowania procesu starzenia. Regularna aktywność fizyczna obniża również siłę reakcji stresowych, co sprawia , że czujemy się bardziej odprężeni, mamy lepsze samopoczucie i łatwiej radzimy sobie ze stresem. Natomiast praca nad bardziej wydajnym wzorcem postawy ma na celu równoważenie jej względem grawitacji co pozwala na swobodne przenoszenie sił i obciążeń a to skutkuje zanikiem napięć w ciele, większym komfortem oraz lekkością w poruszaniu się.
Ciekawostką jest, iż w wielu badaniach udowodniono, że regularna aktywność fizyczna oraz prawidłowy oddech może wydłużyć życie o około osiem lat !

CALIGRAPHY HEALTH SYSTEM
MANUALNE TERAPIE TWARZY CALIGRAPHY HEALTH SYSTEM - jest praktyką stworzoną przez chińskiego mistrza Shaolin a zarazem mojego nauczyciela - Master Zhen Hua Yang.
ZOGA MOVEMENT
ZOGA MOVEMENT - terapia ruchem, której twórcą jest Wojciech Cackowski. Jest koncepcją dla każdego kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D.
ODDYCHANIE FUNKCJONALNE METODA BUTEYKO
TERAPIE EST GEN ODDYCHANIE FUNKCJONALNE METODA BUTEYKO - to metoda stworzona przez prof. Konstantyna Buteyko. Dr. Buteyko odkrył, że nasze ciało najlepiej funkcjonuje, kiedy oddychamy delikatnie, powoli i przeponą, niesłyszalnie w nocy i cicho podczas spoczynku. Zauważył również, że podczas
MUZYKOTERAPIA DOGŁĘBNA-KOMÓRKOWA
Terapia dźwiękiem kamertonów to seans terapeutyczny, mający na celu poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego. Dodaje ciału energii i relaksuje je, szybko usuwając napięcie i ból spowodowany przez stres. Umysł w czasie terapii doświadcza głębokich zmian, stabilizują się emocje.
KINEZJOLOGIA
KINEZJOLOGIA - to metoda pracy z ciałem, emocjami i energią. Pozwala przywrócić prawidłowy przepływ energii i umożliwia aktywację naturalnych mechanizmów samouzdrawiania organizmu. Nasze ciało ma ogromne możliwości do samoregeneracji i do leczenia. Problem pojawia się gdy jakaś emocja w nim uwięźnie oraz gdy pojawia się brak możliwości regeneracji. Kinezjologia pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalny proces samoodbudowy zdrowia. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym.