fbpx

Ciało/emocje

„Kiedy żywotność ciała jest silna i witalna, uczucia jak pogoda zmieniają się. W jednej chwili możemy się złościć, potem kochać, a następnie płakać. Smutek może zmienić się w rozkosz tak szybko, jak po deszczu wychodzi słońce. Ta zmiana nastrojów, tak jak zmiana pogody, nie zaburza równowagi osoby. Zmiany następują na powierzchni i nie zakłócają głębokiej pulsacji, która zapewnia jednostce dobre samopoczucie”

Alexander Lowen „Radość”

Im bardziej jesteśmy w stanie czuć to, co przeżywamy, bez wyjątku, czy jest to dla nas przyjemne, czy nie, tym bardziej jesteśmy w kontakcie ze sobą. Wyparte czy zaprzeczone uczucia są zatrzymane w naszych ciałach i nie znikają tylko dlatego, że je odcinamy. Żyją w nas, wpływają na to, jak się zachowujemy i ostatecznie decydują za nas. Wypływają na wierzch w codziennym życiu w postaci emocji i różnych zachowań. Naszym dojrzałym zadaniem jest zidentyfikować je i odpuścić, a nie uciekać od nich lub ich unikać. Kiedy nieprzyjemne uczucia zostaną uwolnione, wówczas zmniejsza się niepokój, a stan zdrowia i samopoczucia poprawia się oraz wzrasta poziom uczuć przyjemnych. Wszelkie relacje poprawiają się, zwiększa się nasza zdolność do kochania, doświadczamy stale rosnącego szczęścia, zadowolenia, spokoju i radości. Niezależnie od tego, w jakim momencie relacji ze sobą jesteś, ważne by dzień po dniu kierować się w stronę łagodności, wsparcia i zaciekawienia, by poczuć, że mamy samych siebie, że znamy siebie, ufamy sobie.

 
CALIGRAPHY HEALTH SYSTEM
MANUALNE TERAPIE TWARZY CALIGRAPHY HEALTH SYSTEM - jest praktyką stworzoną przez chińskiego mistrza Shaolin a zarazem mojego nauczyciela - Master Zhen Hua Yang.
Terapia Polarity
TERAPIA POLARITY polega na pracy z odblokowaniem przepływu energii w ciele. Czasami energia może zostać zablokowana, powodując dysfunkcję, którą może objawić się w ciele jako ból, bolesność lub napięcie. W ciele może pojawić się trauma/uraz, zniekształcając wzorzec energii. Zazwyczaj energia sama się równoważy, ale gdy tak się nie dzieje to poprzez konkretne techniki Terapii Polarity, doprowadzam do jej równowagi.
ODDYCHANIE FUNKCJONALNE METODA BUTEYKO
TERAPIE EST GEN ODDYCHANIE FUNKCJONALNE METODA BUTEYKO - to metoda stworzona przez prof. Konstantyna Buteyko. Dr. Buteyko odkrył, że nasze ciało najlepiej funkcjonuje, kiedy oddychamy delikatnie, powoli i przeponą, niesłyszalnie w nocy i cicho podczas spoczynku. Zauważył również, że podczas
MUZYKOTERAPIA DOGŁĘBNA-KOMÓRKOWA
Terapia dźwiękiem kamertonów to seans terapeutyczny, mający na celu poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego. Dodaje ciału energii i relaksuje je, szybko usuwając napięcie i ból spowodowany przez stres. Umysł w czasie terapii doświadcza głębokich zmian, stabilizują się emocje.
KINEZJOLOGIA
KINEZJOLOGIA - to metoda pracy z ciałem, emocjami i energią. Pozwala przywrócić prawidłowy przepływ energii i umożliwia aktywację naturalnych mechanizmów samouzdrawiania organizmu. Nasze ciało ma ogromne możliwości do samoregeneracji i do leczenia. Problem pojawia się gdy jakaś emocja w nim uwięźnie oraz gdy pojawia się brak możliwości regeneracji. Kinezjologia pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalny proces samoodbudowy zdrowia. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym.
Terapia
Zapraszam wszystkich, którzy czują, że potrzebują i chcą dotknąć prawdy o sobie. Podczas terapii, w której stosuję różne metody w zależności od potrzeb danej osoby, uwalniam wszelkie blokady, jakie powstały w związku z doskwierającym problemem. Jak pracuję? Możesz przyjść z dowolnym tematem, a często już podczas 1 sesji uwolnione zostają blokady z nim związane. Możesz skorzystać z dłuższej terapii, podczas której krok po kroku będziemy uzdrawiać relację z samym sobą oraz otaczającym światem.