fbpx

O mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Ewa Grzelczak pomagam kobietom wyglądać i czuć się PIĘKNIE, docierać do prawdziwej SIEBIE. Poprzez różnorodne techniki odmładzam oraz uwalniam wszelkie napięcia z ciała i emocji, zarówno te obecne jak i te pokoleniowe.

Jestem terapeutką twarzy, kosmetyczką, wizażystką, dyplomowaną trenerką Oddychania Funkcjonalnego metodą Buteyko oraz Calligraphy Health – systemu ćwiczeń opartym na tai chi, qigong-u i elementach yogi, absolwentką Psychobiologii, Coachingu Integracji Systemowej, Refleksologii, Szkoły Praktyków Pracy z Ciałem, Kinezjologii oraz Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej.

Swoją przygodę z PIĘKNEM rozpoczęłam ponad 20 lat temu, kształcąc się w Berlińskiej szkole wizażu i stylizacji, co zaowocowało pracą zarówno z indywidualnym klientem, jak i przy licznych sesjach fotograficznych do kilku znanych magazynów

Kilkanaście lat temu postanowiłam poszerzyć swoje umiejętności i zostałam kosmetyczką, a od pewnego czasu specjalizuję się w terapiach twarzy takich jak: Facemodeling, Facelift Marie Margo, Zoga Face Integration, masaż Kobido, Transbukalny, Dermoplastyczny, Mioplastyczny. W miarę wgłębiania się w coraz to nowsze techniki pracy manualnej dostałam potwierdzenie o  niezwykłej skuteczności tych terapii odmładzających. Skuteczności nie tylko widocznej gołym okiem, ale przede wszystkim jej wpływu na każdą komórkę, powodując jej zdrowienie, a w efekcie odmłodzenie. Dlatego też terapie manualne stały się moją pasją!

Dzięki wykonywanym zabiegom w swoim gabinecie miałam przyjemność pracować z dużą liczbą klientów: zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W ramach wspólnie spędzanego czasu odbyliśmy tysiące rozmów, z których dowiadywałam się o oczekiwaniach i szerszych potrzebach. Najwięcej jednak dało mi wsłuchiwanie się we własne ciało, poprzez pracę nad sobą, praktykę qiqong, a także zdobywając kolejne stopnie jako trenerka Calligraphy Health. I tak, na bazie wyciągniętych wniosków, doświadczenia oraz połączenia moich pasji, stworzyłam holistyczny program z indywidualnym podejściem do każdego z osobna. Moja droga była długa, ale dzięki temu jestem gotowa podzielić się z Wami kompleksowym podejściem do tematu PIĘKNA,
bo to naprawdę szeroki zakres możliwości.

W życiu prywatnym, jak i zawodowym, podążam za głosem swojego serca i kieruję się
najważniejszymi dla mnie wartościami:

Rzetelność – w swojej pracy zwracam uwagę na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Klienci doceniają mój rozwój, zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Zawsze swoją pracę wykonuję na 100%, dlatego mam grono wiernych i zadowolonych klientów.

Wrażliwość – jestem tu po to, by pomagać w dotarciu do najpiękniejszych wersji samych siebie. Podczas spotkania uważnie słucham, zadaję pytania i analizuję po to, by dogłębnie poznać potrzeby klientów. Dzielę się swoim doświadczeniem i uczę jak samodzielnie dbać o PIĘKNO pomiędzy wizytami. A wszystko po to, aby efekty terapii były jak najbardziej widoczne i trwałe.

Bezpieczeństwo – dbam o bezpieczeństwo klientów, zachowując wszelkie normy sanitarne i etyczne. A do terapii wybieram kosmetyki wysokiej jakości.

Jeżeli jesteś zainteresowana 12-tygodniowym programem odmładzającym,
to zapraszam na rozmowę telefoniczną.