fbpx

Terapia Spersonalizowana

TERAPIA SPERSONALIZOWANA – to terapia “uszyta na miarę” dla każdego z osobna, w zależności od potrzeb. Podczas trwania zabiegu dobieram najbardziej skuteczne techniki pracy do danego problemu obszaru zabiegowego z poznanych metod: Facemodeling, Facelift Marie Margo, Zoga Face Integration, Zoga Movement, Refleksologia oraz masaży: Transbukalny, Mioplastyczny, Dermoplastyczny i Kobido. Dlatego też mogę osiągnąć bardziej spektakularne rezultaty i to już przy pierwszym zabiegu.

Podczas pierwszej wizyty analizuję dokładnie wszelkie kierunki wektorów napięć mięśniowych okolic twarzy, szyi i dekoltu, zwracam uwagę na obszar zagęszczeń kolagenowych i restrykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie, jak również analizuję wzorce postawy. Jest to bardzo ważny etap przed przystąpieniem do terapii, ponieważ coraz częściej podkreśla się, że większość części ciała jest zależna od innych i stanowi jednocześnie element holistycznej całości. Dlatego patrzenie tylko na dany obszar jest niewystarczające, gdyż obecnie w terapii wykorzystuje się ciągi –  taśmy mięśniowo-powięziowe, przenoszące napięcie na całe ciało, a nie tylko na mięśnie sąsiadujące. Dla lepszego zobrazowania przedstawię przykład: niewielka zmiana w ustawieniu szyi natychmiast przekłada się na napięcie mięśni mimicznych twarzy, a także struktur i tkanek znajdujących się pomiędzy tymi obszarami. 

Po takiej analizie mogę zaplanować optymalne etapy terapii (i pracować nie tylko w obszarze problematycznym), które w efekcie końcowym przyniosą najlepsze efekty odmłodzenia oraz przywrócenie równowagi napięć mięśniowych i zwiększenie mobilności tkanek ciała. 

I chociaż PIĘKNO jest wzorcem umownym, to jednak, jak mówi jeden z moich nauczycieli: „zawsze po analizie okazuje się, że piękno jest odbiciem symetrii, do której podświadomie dążymy”. Przy pomocy więc poznanych metod postaram się, aby twoja twarz stała się jak najbardziej symetryczna, pełna blasku i odmłodzona.

 

Cena: 450 zł Czas: 150 min