fbpx

Oczyszczanie wodorowe

OCZYSZCZANIE WODOROWE – to bardzo przyjemny zabieg, który skierowany jest dla skór borykających się z zaskórnikami, tłustych ( choć doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju skóry), zanieczyszczonych, zmęczonych, pozbawionych blasku i odwodnionych.

Zabieg ten nie tylko usunie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, ale również głęboko ją nawilży i odżywi. Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawienie się oznak starzenia się skóry. Dużym atutem oczyszczania wodorowego jest fakt, że zabieg wyróżnia się bez inwazyjnością, brakiem efektów ubocznych i niewielkim spektrum przeciwwskazań. Przeszkodą do wykonania zabiegu może być m.in. nadwrażliwość cery oraz stany zapalne. Za przeciwwskazanie uznaje się także nowotwory, alergie, cukrzycę, epilepsję, aktywną opryszczkę, ciążę.

Oczyszczanie wodorowe jest całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w odstępach 14-dniowych. Regularne stosowanie terapii sprawi, że skóra będzie pełna blasku!

Cena: 200 zł